Golovima Nukića i Mehanovića Tuzla City savladao Zvijezdu 09 (Foto)

Mehanović u 53. minuti postiže gol za povećanje rezultata, nakon sjajne asistencije Rijada Kobiljara Tuzla City vodi sa 2:0.

U okviru 21. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine sastali su se Tuzla City i Zvijezda 09, krajnji rezultat bio je 2:0.

Utakmicu je počela sa odličnom šansu ekipa Zvijezde 09, u prilici se našao Kayode Saliman, ipak bio je kratak te nije uspio ugroziti gol ekipe iz Tuzle.

U 11. minuti penal za domaću ekipu, siguran je bio Nukić, koji donosi vodstvo svom timu.

U 14. minutu  prilika za domaće. Pogriješili su gosti, na kraju Mehanović sa deset metara iskosa šutira, ipak to brani Damjanović.

Nova prilika za Nukića u 19. minuti lopta je otišla preko gola.

Domaća ekipa je prepustila inicijativu na terenu, te tako čekla na šansu iz kontre kako bi povećala prednost.

Kayode Saliman je pokušao zaprijetiti, ipak čuvar mreže domaće ekipe brani bez problema.

Na poluvremenu je ostalo 1:0 u korist ekipe iz Tuzla.

Kao i na početku utakmice, tako i u drugom poluvremenu prvi su zaprijetili gosti, ovog puta Vukoja nije uspio da savlada Lolića.

Domaća ekipa se povukla nakon povećenja rezultata, incijativu je imala ekipa Zvijezde 09, ali bez ozbiljnih prilika.

Utakmica je završena sa 2:0 u korist domaće ekipe.