OKK Sloboda i drugi put ubjedljiva protiv Vrijednosnica Osijek (Foto)

0
166

U razmaku od samo 16 sati košarkaši OKK Slobode dva puta su pobijedili ekipu Vrijednosnice Osijek, člana Prve hrvatske košarkaške lige.

Nakon sinoćnje pobjede od 76:72, izabranici trenera Josipa Pandže danas su bili mnogo uvjerljiviji, pobijedivši rezultatom 87:70 (18:18, 24:14, 21:20, 26:18).

U 28. minuti bilo je 52:52, a onda su s devet poena Sanija Čampare i tricom Josepha Rosquea Tuzlaci otišli na veliku razliku. U 38. minuti bilo je 87:60 i tada je trener Tuzlaka na parket izveo “poletarce”, pa su gosti ublažili poraz.

U ekipi OKK Slobode najviše poena postigli su Čampara 20, Fahrudin Manjgafić 17, Joseph Rosque 14, te Nolan Berry 11.

U ekipi iz Osijeka Andrija Čorić postigao je 24, a Maxwell Darling 13 poena.

Ovo je OKK Slobodi bila peta pripremna utakmica i četvrta pobjeda. (tl – Foto: Miro Petrović)