Kauboji bez milosti: Hrvatska bez problema pobijedila Bjelorusiju

0
100

Rukometna reprezentacija Hrvatske savladala je u 2. kolu grupe A Evropskog prvenstva selekciju Bjelorusiju rezultatom 31:23. Dominirao je tim Line Červara u uvodnim minutama, pa su ubrzo stvorili pet golova prednosti (7:2). Nakon toga Bjelorusija se vratila smanjivši prednost Kauboja na svega gol razlike – 8:7.

U samoj završnici poluvremena Hrvatska je pojačala tempo igre i na poluvremenu je došla do +5 golova (15:10).

U nastavku je igrala samo Hrvatska, raspucao se Karačić koji je sa 6 golova proglašen igračem utakmice.

Hrvatska je drugom pobjedom praktično osigurla drugi krug takmičenja, dok će Bjelorusija plasman tržiti u 3. kolu protiv Crne Gore koja uskoro počinje svoj susret 2. kola sa Srbijom. (tl)