SP Rusija 2018: Hrvatska deklasirala Argentinu i osigurala plasman u osminu finala (Foto/Video)

0
228

Hrvatska reprezentacija u 2. kolu grupe D deklasirala je Argentinu rezultatom 3:0 (0:0) čime je osigurala plasman u osminu finala Svjetskog prvenstva u Rusiji.

Hrvati su cijeluu utakmicu taktički odigrali izvrsno, a poveli su nesvakidašnjim golom Ante Rebića u 53. minuti, nakon velike greške argentinskog golmana Kabalera, za veliku radost hrvatskih igrača i navijača.

U 80. minuti ponovo sjajan potez, ali ovoga puta Luke Modrića koji je na lijepu akciju suigrača, sa oko 18 metara postigao fantastičan gol za velikih 2:0.

Slom Argentinaca, a potpuno slavlje Hrvata, dogodilo se u 90. minuti kada je na asistenciju Kovačića treći gol postioa Ivan Rakitić.

Hrvatslka slavi, a “gaučosima” je ostala tanka nada da će proći u drugi krug, ali samo ako sutra Island ne pobijedi Nigeriju.

Sjajna taktika selektora Dalića i veliki trijumf. Bravo Hrvatska!