Sloboda osvojila prvi bod remijem protiv Zvijezde 09

0
198

U susretu 2. kola Premijer lige, Zvijezda 09 i Sloboda su u Ugljeviku remizirale 1:1.

Sloboda je bila nešto bolji rival na otvaranju meča i imala je dvije solidne prilike preko Barabana u 5. i 15. minuti, ali napadač Tuzlaka bio je neprecizan nakon čega je Zvijezda 09 iz prve prave akcije stigla do prednosti.

Husić se odlično izborio za poziciju pored Salihovića i lijepim golom u 19. minuti doveo je svoj tim u prednost, a taj rezultat je ostao i do kraja prvog poluvremena.

Samo što je počeo drugi dio Sloboda je poravnala. Rezervista Čivić je odigrao dupli pas sa Alispahićem i u padu je pogodio mrežu za 1:1.

Nakon toga tim sa Tušnja je imao nešto više od igre, ali teško je stvarao prilike i do kraja je ostalo 1:1.

ZVIJEZDA 09: Erić, Vejnović, Krajišnik, Husić, Huseinbašić, Asentić, Filipović, Osmanagić, Vojinović, Škahić, Babić.

SLOBODA: Čokorilo, Terzić, Vasiljević, Salihovi, Husejinović, Baraban, Ivetić, Livančić, Vidović, Hadžanović, Alispahić. (Scs)