Rukomet: “Labudice” deklasirale ekipu Bihaća (Foto)

0
624

U okviru 15. kola Premijer lige za rukometašice, u Tuzli je večeras Jedinstvo AtlasRelax pobijedilo ekipu Bihaća rezultatom 52:18 (30:12).

Treća uzastopna pobjeda “labudica” nije nijednog trenutka dolazila u pitanje, a trener Jasmin Unkić povjerenje je ukazao svim igračicama.

U posljednjoj minuti prvog poluvremena povrijeđena je igračica gostujuće ekipe Amna Alagić, koja je odvezena u UKC gdje joj je ukazana ljekarska pomoć.

Strijelci za domaći sastav bile su: Armina Isić i Matea Šumelj po 10, Indira Horozović 7, Marijana Sorak 6, Nermina Kušmić Jogunčić i Dora Vrdoljak po 4, po 3 su postigle Sanja Katić, Dea Vuković i Admira Zvekić, dok se Jasmina Osmanović u strijelce upisala dva puta.

Najefikasnije u ekipi Bihaća bile su Adelina Dautović sa 6, te Azra Hafurić sa 5 golova. (tl)