U saobraćajnoj nesreći kod Konjica poginula dva mladića

Dva mladića poginula su sinoć u saobraćajnoj nesreći koja se desila kod Konjica, potvrdio je Ljudevit Marić, portparol MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona. Nesreća se desila sinoć oko 23.30 sati na magistralnom putu M-17 u mjestu Orahovica. U nesreći su učestvovala dva…










