Ovo su utakmice koje ćemo gledati u grupnoj fazi SP u Rusiji

0
339

Svjetski nogometni šampionat u Rusiji počinje 14. juna.

Nogometni svijet počet će živjeti jedan novi život, neki na stadionima, većina drugih pored TV ekrana.

Ove utakmice ćemo gledati ovog ljeta na SP “Rusija 2018” u grupnoj fazi!

Grupa A:

A1 Rusija
A2 Saudijska Arabija
A3 Egipat
A4 Urugvaj

1. kolo:

Moskva, Lužnjiki – 14. jun (17.00): Rusija – Saudijska Arabija
Jekaterinburg – 15. jun (14.00): Egipat – Urugvaj

2. kolo:

Sankt Peterburg – 19. jun (20.00): Rusija – Egipat
Rostov – 20. jun (17.00): Urugvaj – Saudijska Arabija

3. kolo:

Samara – 25.jun (16.00): Urugvaj – Rusija
Volgograd – 25. jun (16.00): Saudijska Arabija – Egipat

Grupa B:

B1 Portugal
B2 Španija
B3 Maroko
B4 Iran

1. kolo:

Sankt Peterburg – 15. jun (17.00): Maroko – Iran
Soči – 15. jun (20.00): Portugal – Španija

2. kolo:

Moskva, Lužnjiki – 20. jun (14.00): Portugal – Maroko
Kazanj – 20. jun (20.00): Iran – Španija

3. kolo:

Saranks – 25. jun (20.00): Iran – Portugal
Kalinjingrad – 25. jun (20.00): Španija – Maroko

Grupa C:

C1 Francuska
C2 Australija
C3 Peru
C4 Danska

1. kolo:

Kazanj – 16. jun (12.00): Francuska – Australija
Saransk – 16. jun (18.00): Peru – Danska

2. kolo:

Jekaterinbrug – 21. jun (14.00): Francuska – Peru
Samara – 21. jun (17.00): Danska – Australija

3. kolo:

Moskav, Lužnjiki – 26. jun (16.00): Danska – Francuska
Soči – 26. jun (16.00): Australija – Peru

Grupa D:

D1 Argentina
D2 Island
D3 Hrvatska
D4 Nigerija

1. kolo:

Moskva, Otkritje Arena – 16. jun (15.00): Argentina – Island
Kalinjingrad – 16. jun (21.00): Hrvatska – Nigerija

2. kolo:

Nižnji Novgorod – 21. jun (20.00): Argentina – Hrvatska
Volgograd – 21. jun (17.00): Island – Nigerija

3. kolo:

Sankt Peterburg – 26. jun (20.00): Nigerija – Argentina
Rostov – 26. jun (20.00): Island – Hrvatska

Grupa E:

E1 Brazil
E2 Švajcarska
E3 Kostarika
E4 Srbija

1. kolo:

Samara – 17. jun (14.00): Kostarika – Srbija
Rostov – 17. jun (20.00): Brazil – Švajcarsrka

2. kolo:

Sankt Peterburg – 22. jun (14.00): Brazil – Kostarika
Kalinjingrad – 22. jun (20.00): Srbija – Švajcarsrka

3. kolo:

Moskva, Otkritje arena – 27. jun (20.00): Srbija – Brazil
Nižnji Novgorod – 27. jun (20.00): Švajcarska – Kostarika

Grupa F:

F1 Njemačka
F2 Meksiko
F3 Švedska
F4 Južna Koreja

1. kolo:

Moskva, Lužnjiki – 17. jun (17.00): Njemačka – Meksiko
Nižnji Novgorod – 18. jun (14.00): Švedska – Južna Koreja

2. kolo:

Soči – 23. jun (17.00): Njemačka – Švedska
Rostov – 23. jun (20.00): Južna Koreja – Meksiko

3. kolo.

Kazanj – 27. jun (16.00): Južna Koreja – Njemačka
Jekaterinbrug – 27. jun (16.00): Meksiko – Švedska

Grupa G:

G1 Belgija
G2 Panama
G3 Tunis
G4 Engleska

1. kolo:

Soči – 18. jun (17.00): Belgija – Panama
Volgograd – 18. jun (20.00): Tunis – Engleska

2. kolo:

Moskva, Otkritje arena – 23. jun (14.00): Belgija – Tunis
Nižnji Novgorod 24. jun (14.00): Engleska – Panama

3. kolo:

Kalinjingrad – 28. jun (20.00): Engleska – Belgija
Saransk – 28. jun (20.00): Panama – Tunis

Grupa H:

H1 Poljska
H2 Senegal
H3 Kolumbija
H4 Japan

1. kolo:

Moskva, Otkritje arena – 19. jun (14.00): Poljska – Senegal
Saransk – 19. jun (17.00): Kolumbija – Japan

2. kolo:

Jekaterinburg – 24. jun (17.00): Japan – Senegal
Kazanj – 24. jun (20.00): Poljska – Kolumbija

3. kolo:

Volgograd – 28. jun (16.00): Japan – Poljska
Samara – 28. jun (16.00): Senegal – Kolumbija (tl)

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here